W naszej ofercie posiadamy bramy przeznaczone zarówno do obiektów przemysłowych, obiektów branży spożywczej, hal magazynowych, warsztatów i pomieszczeń gospodarczych jak również bramy garażowe. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom dają komfort użytkowania oraz gwarantują poczucie bezpieczeństwa.

Bramy zaprojektowane i wykonane są z myślą o wymagających użytkownikach ceniących jakość i profesjonalizm.

Bramy przemysłowe segmentowe

Płat bramy: dwuścienne segmenty o wysokości 500mm i/lub 610mm izolowane pianką PUR o gr. 40mm. Ściany segmentów stalowe ocynkowane powleczone poliestrem. Kolory standardowe zbliżone do RAL 3000, RAL 5010, RAL 8014, RAL 9006, RAL 9002. Segmenty wewnątrz wzmocnione płaskownikiem stalowym o grubości 1mm. Profile aluminiowe na dolnym i górnym segmencie. Faktura wewnątrz i zewnątrz deseniowana (struco), wzór przetłoczeń poziome. Sprężyny skrętne obliczone na min 25000 cykli pracy. Dookolne uszczelki gumowe. Uszczelnienia między segmentowe.

Bramy segmentowe garażowe
W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę bram garażowych firmy BIG TOR.
Bezpieczna i ciepła brama dopasowana do Państwa domu, wyposażona wg Państwa potrzeb, w lepszej technologii sprężyn skrętnych, bez tanich plastikowych węzłów konstrukcyjnych, bez tanich cienkich paneli, wykonana błyskawicznie na wymiar Państwa garażu to właśnie brama BIG TOR.
Płat bramy – dwuścienne segmenty o wysokości 500mm i/lub 610mm izolowane pianką PUR o gr. 40mm, z kształtowym zabezpieczeniem przed zakleszczeniem palców, ściany segmentów stalowe ocynkowane i malowane zewnętrznie w kolorze zbliżonym do RAL lub w okleinie dekor, wewnętrznie RAL 9016. Segmenty wewnątrz wzmocnione płaskownikiem stalowym o grubości 1mm. Profile aluminiowe na dolnym i górnym lakierowane w kolorze zbliżonym do RAL 9016 8014 lub 8003.

Modele płata bramy :
SD (Struktura deski) płat bramy z poziomymi przetłoczeniami rowkowymi
w deseniu drewnopodobnym
1-SD (struktura deski) płat bramy z jednym poziomym przetłoczeniem
rowkowym w desemiu drewnopodobnym
2-SD (struktura deski) płat bramy z dwoma poziomymi przetłoczeniami
rowkowymi w deseniu drewnopodobnym
SP (struktura płaska) płat bramy bez przetłoczeń i bez deseniowania
1-SP (struktura płaska) płat bramy z jednym przetłoczeniem bez
deseniowania
SK (struktura kaseton) płat bramy z przetłoczeniami kasetonowym
w deseniu drewnopodobnym

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij