Okna PCV

OKNA

Nasze doświadczenie w branży budowlanej oraz ugruntowana marka na rynku daje gwarancję najwyższej jakości oferowanych przez naszą Firmę okien. Kompletując ofertę dla naszych Klientów nie zapominamy jak ważne są walory estetyczne, funkcjonalność czy odpowiednio dobrane do warunków użytkowania parametry techniczne. Montaż okien proponowanych przez Effect Plus znacznie ograniczy straty ciepła w budynku oraz zapewni skuteczne tłumienie hałasu - to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią ciepło i ciszę domowego ogniska.

Zapewniamy innowacyjne rozwiązania i bezpieczeństwo. Wyszukane, dostosowane ściśle do potrzeb Klienta kształty profilu, wszechstronna gama kolorów, a przede wszystkim najwyższa jakość wykonania – to elementy, które są dla nas priorytetowe.

Oferowane przez nas okna powstają ze sprawdzonych i solidnych materiałów najwyższej klasy pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Z tego względu współpracujemy lub jesteśmy dealerami renomowanych producentów,takich jak: PETECKI, THERMEL, PORTOS.

Posiadamy szeroką gamę wyrobów w zakresie bezołowiowego profilu okiennego, m.in: VEKA, TROCAL, KBE, AVANTGARDE.

OKNA
BRÜGMANN
OKNA
AVANTGARDE
OKNA
TROCAL I KBE, DECEUNINCK
OKNA
VEKA

SYSTEM VEKA

To przede wszystkim dobra i ceniona przez użytkowników konstrukcja. Wśród wielu producentów w Polsce jedynie VEKA posiada w swojej ofercie profil okienny najwyższej klasy A. Użyte materiały zapewniają niezawodność działania oraz komfort dla domowników we wszelkich warunkach. Systemy wielokomorowe o różnorodnych kształtach i doskonałych właściwościach izolacyjnych skutecznie zmniejszają koszty ogrzewania, jednocześnie zwiększając stabilność i trwałość.

VEKA EFECTLINEVEKA PERFECTLINEVEKA SWINGLINEVEKA ALPHALINE

Więcej informacji na www.petecki.eu

SYSTEM GREENLINE TROCAL, KBE, DECEUNINCK

Okna GREENLINE posiadają wiele zalet: są długotrwałe, stabilne, łatwe w konserwacji, odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz gwarantują wyjątkowo dobrą izolacyjność cieplną, która przyczynia się bezpośrednio do znacznej redukcji zużycia energii, a przez to do mniejszego obciążenia środowiska dwutlenkiem węgla.

KBEKBE 88 +TROCAL 88 +TROCAL Innonova natur

Więcej informacji na thermel.pl

Zakres wykonywanych przez nas usług obejmuje: pomiary w domu Klienta, transport, demontaż i montaż stolarki okiennej, obróbkę, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz naprawę okien zamontowanych przez konkurencyjne przedsiębiorstwa.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij