Parapet stanowią element wykończeniowy stolarki okiennej. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór kolorystyki, ciekawe wzornictwo o dowolnych wymiarach i kształtach, dostosowane ściśle do potrzeb. Szeroka paleta kolorów umożliwi dobranie odpowiedniej kolorystyki do każdego wnętrza. Dzięki bogatemu wachlarzowi oklein doskonale komponują się ze wszystkimi rodzajami i kolorami okien.
Oferujemy parapety tak wewnętrzne, jak i zewnętrzne: z PVC, konglomeratu marmurowego, granitu oraz marmuru syntetycznego.

Granit G439Granit G603Granit G623Granit G635Granit G654Granit G664
Hasan GreenHimalaya BlueOlive GreenOrion ParadisoRuby StarShanxi Black

W naszej ofercie parapetów wewnętrznych mamy wyroby z kamienia naturalnego i aglomarmuru (konglomeratu). Szeroki wachlarz kolorów w połączeniu z profesjonalną obróbką daje szeroką gamę rozwiązań i zastosowań, pozwalającą spełnić większość wymagań architektonicznych i funkcjonalnych.

W trosce o satysfakcję rosnącej grupy Klientów, proponujemy również:

Parapety drewniane- malowane w różnych kolorach farbą kryjącą lub lazurującą.

Parapety z PCV - wytrzymałe mechanicznie, nienasiąkliwe, odporne na zabrudzenia, wilgoć i wiele substancji chemicznych. Nie żółkną, nie pękają. Przekrój komorowy nadaje ich konstrukcji właściwą sztywność. Są trwałe i łatwe do czyszczenia. Nasza firma oferuje bardzo szeroki zakres wymiarów oraz bogaty wybór kolorów i faktur, co umożliwia bezproblemowe dopasowanie parapetu do okna.

Parapety z MDF - nowoczesnego, wysokiej jakości produktu drewnopochodnego, z którego możemy wyczarować dla Państwa dowolne kształty parapetów, pomalowane wysokiej jakości lakierami poliuretanowymi na dowolny kolor wg palety RAL.

Parapety wewnętrzne –POLIWOOD- wykonane są na bazie płyty MDF o grubości 25mm. Wierzchnią warstwę stanowi folia wielowarstwowa na bazie półtwardego PCV, o maksymalna długości - 3.20 mb oraz szerokości maksymalnej - 0.80 mb
Parapety POLIWOOD występują w pięciu wzorach kolorystycznych: dąb złoty, buk, calvados, wanilia, orzech, dąb ciemny renolit 2052089

Posiadamy parapety zewnętrzne aluminiowe, stalowe - powlekane lakierem dekoracyjnym oraz laminowane dostosowane kolorystycznie doskonale pasujące do okien PCV.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij